O nas!

Budowaniem domów zajmujemy się wiele lat. Zawsze szybko, profesjonalnie i wykorzystując technologie jutra.

Nasza firma istnieje na polskim rynku już od kilkunastu lat. Zaufało nam już wielu klientów, a nasze dotychczasowe zlecenia można obejrzeć w dziale realizacje.

Oprócz budowania domów jednorodzinnych i rezydencji zajmujemy się także budowaniem hal produkcyjnych i innych obiektów budowlanych oraz wykonywaniem elewacji zewnętrznych/wewnętrznych budynków mieszkalnych, a także usługami ogólnobudowlanymi. Nasza firma wykorzystuje urządzenia i maszyny budowlane najlepszych światowych marek po to aby w jak największym stopniu wykorzystać możliwości prac budowlanych dla naszych klientów.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie robót budowlanych nowych, a także remontów czy modernizacji.

Wykonując nasze prace zawsze korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań i zaawansowanych technologii budownictwa. Za utrzymaniem wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług dla Państwa stoi zespół wykwalifikowanych pracowników. Przez wiele lat istnienia naszej firmy zdołaliśmy stworzyć zespół solidnych pracowników, znających się na swoim fachu. Nasi pracownicy uczestniczą w kursach podnoszących ich kwalifikacje i umiejętności z zakresu budownictwa.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy budowlanej.

Nasze atuty

Bezpłatny kosztorys!
Specjalnie dla Państwa wykonamy bezpłatnie wszelkie niezbędne pomiary i przygotujemy prosty, a zarazem bardzo wyczerpujący kosztorys robót budowlanych.
Technologie jutra dla Ciebie!
Nasza firma wykorzystuje nowoczesne technologie takich firm jak: hahne, fast, spax, wienerberger oraz wielu innych. Nasz zespół jest przeszkolony w zakresie stosowania materiałów w/w firm.

Zapewniamy doradztwo!
Na rynku materiałów budowlanych jest wiele surowców z których można wybudować dom. Nasz zespół pracowników doradzi z czego najkorzystniej zbudować dom na lata.

Uzyskujemy wysokie rabaty!
Współpracujemy z kilkoma innymi przedsiębiorstwami z branży budowlanej, np. hurtownie. Pozwala nam to uzyskiwać wysokie rabaty dla naszych zleceniodawców na zakup materiałów.