Nasza oferta

Bogata oferta naszej firmy dla osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych.
Wykonujemy wszelkie usługi ogólnobudowlane na terenie dolnego śląska i Legnicy. Nasza oferta jest dostosowana właśnie do twoich potrzeb. Zadzwoń i umów się na spotkanie, a My bezpłatnie wykonamy dla Ciebie kosztorys.

Wśród budowanych przez nas obiektów liczną grupę stanowią domy jednorodzinne i rezydencje o powierzchniach od 100 m2. Nasza firma specjalizuje się w budowie obiektów budowlanych w stanie surowym, wykonywaniem konstrukcji więźb dachowych i ich pokryć, wykonywaniem innych usług budowlano-remontowych.

Jako jedna z nielicznych firm na dolnym śląsku oferujemy od niedawna wykonywanie tynków elewacyjnych i nie tylko systemem natryskowym z kompresorów! Nie tylko pozwoli to Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze na zakup materiałów ale co najważniejsze jest to nowa technologia, która swoimi walorami architektonicznymi jak i wizualnymi wyprzedza standardowe kładzenie tynków.

Ważne informacje na temat stosowania tynków systemem natryskowym:

    80% bardziej wydajny
    50% oszczędniej
    3 x krótszy czas wykonania
    3 x cieplejszy

Każdy projekt i realizacja są indywidualne dlatego też nasza firma nie ma stałego cennika usług. Każde zlecenie traktujemy osobno. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami zapraszamy do kontaktu.

Warto wiedzieć

Najnowsze technologie!
[Rozmiar: 12153 bajtów]
Nasza firma wykorzystuje nowoczesne technologie takich firm jak: hahne, fast, spax, wienerberger oraz wielu innych. Nasz zespół jest przeszkolony w zakresie stosowania materiałów w/w firm.
Rozmiar: 32753 bajtów